Yetkili Bayisi

Seramik Radyant Isıtıcılar ; NG veya LPG den elde ettiği enerjiyi yanma yüzeyleri üzerinde ısı enerjisine çeviren ve bu enerjiyi Radyant ışınım yolu ile istenilen ortama taşıyan Yüksek verimli Isıtma Teknolojisidir.

Seramik Radyant Isıtıcılar, özellikle geleneksel metotlarla ısıtılması zor veya imkansız olan büyük ve yüksek mekânlarda, izolasyonun kötü olduğu mekânlarda, yarı açık veya dış ortam  ısı ihtiyacı olan yerlerde ısıtma uygulamalarında oldukça başarılı bir şekilde ısıtma yapabilmektedirler.

Fabrikalar, atölyeler, servis istasyonları, ibadethaneler, stadyumlar, spor salonları, depolar, hangarlar, fuar sergi  salonları, seralar, hayvan çiftlikleri bunlara örnek olarak gösterilebilir.

SERAMİK RADYANT Isıtıcının Avantajları :
– Seramik Radyant Isıtıcı, Kazan dairesi ve ekipmanları gerektirmez
– Seramik Radyant Isıtıcı, Lokal  ya da Bölgesel Isıtmalarda en verimli ve Ekonomik yöntemdir.
– Seramik Radyant Isıtıcı, Tavan ile zemin arasında minimum sıcaklık farkı sağlar.
– Seramik Radyant Isıtıcı, Kolay montaj düşük yatırım maliyeti kısa sürede kendini amorti eder.
– Seramik Radyant Isıtıcı, Farklı alanların farklı sıcaklıklarla ısıtılması mümkündür.
– Seramik Radyant Isıtıcı, Doğalgaz LPC, LNG ve dizel yakıt seçenekleri ile kullanmak mümkündür.
SERAMİK RADYANT Isıtıcılarımızın Özellikleri :

*** DSR Premium edition model Seramik Radyant Isıtıcı özel tasarımlı kontrol kartı ve gaz valfi sayesinde 2 kademe veya 5 Kademe kontrol sağlamaktadır.

*** Seramik Radyant Isıtıcılarımız;Üzerinde bulunan separatör şapka sayesinde ısınarak yükselen havanın ileriye atımını sağlayıp tavana daha yakın montaj imkanı sağlar.

*** Seramik Radyant ısıtıcılarımız Özel tasarlanmış kartı sayesinde kademeleri rakamsal olarak görme imkanı sunan DSR modeli Seramik Radyant Isıtıcı, olası kumanda arızaların da dahi manuel olarak kumanda etme imkanı sunmaktadır.

*** Özel tasarım gaz valfi sayesinde 7 Kw.-12 Kw kullanım imkanı sunan DSR model Seramik Radyant Isıtıcılarımız  fiyatı ile cebinizin dostu olacaktır.

*** DSR Premium cihaz üzerinde kullanılan özel boya sayesinde 1300 C kadar dayanmakta olup herhangi boya deformasyonu yapmamaktadır.

*** Özel tasarım aliminize edilmiş yansıtıcı sayesinde istenen alana yolladığı ışınım miktarı diğer cihazlara oranla %30 daha fazladır.

*** DSR LCD Premium edition model Seramik Radyant Isıtıcı cihaz özel tasarım cam sayesinde %85 ısı geçirgenliğine sahip olup şok ısı değişikliklerinde dahi bütünlüğünü korumakta ve rengini kaybetmemektedir.

SERAMİK RADYANT  Isıtıcıların Kullanılma Alanları :

Restorantların  Açık Alan Isıtmalarında
Cafe ve Bar’ların Açık Alan Isıtmalarında
Stad Ve Spor Salonu Açık Alan Isıtmalarında
Fabrikaların Açık Alan Isıtmalarında
Atölyelerin Açık Alan Isıtmalarında
Düğün Ve Toplantı Salonlarının Açık Alan  Isıtmalarında
Mağaza Türü İşletmelerin Açık Alan Isıtmalarında
İbadethanelerin Açık Alan Isıtmalarında